Delen
Deel dit product
Je beoordeling toevoegen
Beoordeel Veilingmeubilair, set van twee opklapstoelen

VERKOCHT - Veilingmeubilair, set van twee opklapstoelen

Veilingmeubilair, set van twee teakhouten opklapstoelen met gietijzeren, gedecoreerd onderstel afkomstig van de visafslag te Vlaardingen. Datering: eerste helft 20ste eeuw. Let op: de stoelen gaan per 2 en we hebben meerdere sets op voorraad.
Geef museumstukken een tweede leven.
  • Jij steunt direct het museum
    Jouw vergoeding voor de kunst vloeit vanuit stichting Museumdepotshop deels terug de museale sector in.
  • MuseumDepotShop is non-profit
    Stichting MuseumDepotShop heeft als primair doel musea te helpen met het herbestemmen van de museale stukken, door ze bij jou thuis een tweede leven te geven.
  • Wekelijks nieuwe stukken
    Onze collectie blijft groeien, doordat er steeds nieuwe musea aansluiten. Je kan dus altijd een divers aanbod verwachten!
  • Retourbeleid
    Retourneren is altijd mogelijk binnen 14 dagen.
Beschrijving

Let op: de stoelen worden verkocht als set van 2. We hebben echter meerdere sets op voorraad. Vul je hierboven bij aantal '1' in, dan ontvang je 2 stoelen. Kies je voor 2, dan krijg je 4 stoelen, enz.

Veilingmeubilair, set van twee teakhouten opklapstoelen met gietijzeren, gedecoreerd onderstel afkomstig van de visafslag gehouden in het Handelsgebouw aan de Parallelweg door de Vereniging tot bevordering van Visserij en Handel te Vlaardingen, Handel en Nijverheid. Deze vereniging huurde omstreeks 1973 de latere Zeemanswinkel in het Museum Vlaardingen voor het afslaan van vangsten i.v.m. de veilplicht. Het veilingmeubilair is daar daadwerkelijk nog gebruikt, maar de vereniging beëindigde al snel daarna haar activiteiten in het museum. Datering: eerste helft 20ste eeuw. Conditie: in goede staat, maar gebruikt. Afmetingen: ca. 83,0 x 58,5 x 60,0 cm (per stuk, uitgeklapt).